שערי עזה
כנס קטיף ה-10 לאחריות לאומית
יום שני א' אב 5/8
בשיתוף עם "ישראל היום"
לאורך השנים הציבה עזה אתגרים לפיתחה של הציונות. לפני 19 שנה סגרה ישראל את שערי הרצועה מתוך מחשבה שאפשר להתנתק. באירועי שמחת תורה נפרצו השערים, תקוות התנפצו, קונספציות קרסו ושוב מתמודדת ישראל עם קונפליקט עזה.
בכנס השנה נעסוק הן בהיבטים רחבים של קונפליקט עזה והן בקשר הייחודי של תושבי גוש קטיף .
נושאי המושבים השונים –
בין המשתתפים בכנס:
השר בצלאל סמוטריץ, יו"ר ועדת חוץ וביטחון חה"כ יולי אדלשטיין, ח"כ עמית הלוי, חיים ילין, ניצנה דרשן לייטנר יו"ר "שורת הדין" , ראש מ.א שומרון יוסי דגן תא"ל אמיר אביבי יו"ר הביטחוניסטים. סאם גרונדוויד יו"ר קרן היסוד , רועי אבוקסיס יו"ר המחלקה לחינוך בהסתדרות הציונית העולמית. איריס חיים, חגי לובר, עפרה לקס, שירה שפירא, אשלי וקסמן בקשי ועוד…