ספר מבקרים

ספר מבקרים

ביקור ח"כ נפתלי בנט
"כולנו כאן נלחמנו כדי שהגירוש לא יקרה, למדנו לקחים ונכנסנו לפוליטיקה כדי לוודא שזה לא יקרה שוב. חלוצי גוש קטיף ואחי אתם הסיפור של העם היהודי- חורבן ותקומה. בעז"ה שתיבנה ארצנו בשלמותה."
ביקור שר החינוך הרב רפי פרץ
בלב כואב ועין דומעת ראיתי את המראות של הניתוק שלנו מחבלי ארצנו- מגוש קטיף. והלב גאה, והקומה זקופה כי בניסיון הקשה שהקב"ה העמיד אותנו עמדנו, ושם ה' מתבטא בעולם, והקהילות קמות והאמונה ממשיכה ביתר שאת.
ביקור ח"כ איילת שקד
תודה רבה על סיור מרגש וחשוב נעשה מאמץ להביא לכאן את כולם. דתיים, חילונים וחרדים. כולנו כאן לחנו כדי שהגירוש לא יקרה, למדנו לקחים ונכנסנו לפוליטיקה כדי לוודא שזה לא יקרה שוב.
שרת התפוצות עומר ינקלביץ'
במבט לתקומה אציין כי עקירת גוש קטיף מהווה פצע פתוח בגוף האומה. כולנו חשים בבשרינו את הכאב שצרוב בנו עד היום. פינוי ישובים ושטחים לא תמיד מוביל לשלום חלוצי גוש קטיף הינם מלח הארץ, הטובים שבנינו ואנו חבים להם המון.
שקופית קודמת
שקופית הבאה
כיתה ט' אולפנת אבן שמואל.
"היה מרגש ומיוחד, חידדתם לנו המון דברים שלא ידענו, היה משמעותי מאד."
כיתה ט' אולפנת אבן שמואל.
משפחת קרמר, ירושלים.
"תודה רבה על הסיור המשמעותי המרתק, העצוב והמצמרר נתן הרבה חומר למחשבה ונתן גם הרבה תקווה, שלמרות הכל עם ישראל חי וקיים. תודה לגוש קטיף על תרומתו אז והיום."
משפחת קרמר, ירושלים.
חברת הכנסת שירלי פינטו
"כל נושא פינוי גוש קטיף היה זר לי ורחוק. את החדשות והידיעות הכואבות קיבלתי רק מהבית ומהחדשות כולי תקווה שמדינת ישראל כולה ומערכת החינוך תקרב ערכים של ארץ ישראל ואדמת ישראל השלמה גם לחילונים."
חברת הכנסת שירלי פינטו
מכינה קדם צבאית לפידות.
"באנו ביום בהיר לשמוע את סיפורו של גוש קטיף וחיוונו עננים כתומים. עננים שמבשרים קושי וכאב, עננים שהורידו דמעות כתומות,עננים שהצמיחו זרעי חיים."
מכינה קדם צבאית לפידות.