מסע כיסופים

מסע כיסופים

מסע כיסופים הינו מסע חוויתי-ערכי בעקבות ההתיישבות בגוש קטיף
המסע מתקיים בשיתוף עם רשתות החינוך בנ"ע, צביה ואמי"ת ומידי שנה משתתפים בו אלפי תלמידים.
במסגרת המסע מגיעים התלמידים לתצפיות לעבר ההתיישבות בגוש קטיף ועוטף עזה. צועדים בשדות ההתיישבות החדשה בחבל חלוצה ומסיימים בטקס ומופע עוצמתי .
במהלך המסע משולבות תחנות הפעלה חינוכיות המפגישות את התלמידים עם סיפור ההתיישבות בגוש קטיף ועם ערכיה.
טקס הסיום קורא לנוער להמשיך להיות נוער ערכי התורם לחברה ולמדינה במעגלי העשייה הקרובים לליבו.

 

משתתפים מספרים
מסע כיסופים אולפנת צביה חיפה
"מבקשת להודות ולפרגן לרב גדעון ולכל המארגנים על מסע מיוחד ומאורגן שחווינו אתמול. הבנות נהנו מאד מהמסע והרגישו שמתחברות לארץ ישראל דרך הרגלים. כבר בתצפית הראשונה שהיתה על כל אזור רצועת עזה הביעו ענין וקשב רב, בהמשך היום עצרו והתעניינו בתחנות השונות והמגוונות. המסע היה מערך לוגיסטי אדיר, מאורגן ומתוכנן להפליא, בכל מקום היו נציגי שטח שעזרו לנו להתקדם ורק כשהגענו למופע הסיום המיוחד, גילינו את הכמות הבלתי תאמן של הבנות שהשתתפו. תודה רבה ויישר כח!!! חודש טוב ובשורות טובות. מחנכת כיתה י, אולפנת צביה חיפה."
מסע כיסופים אולפנת צביה חיפה
מסע כיסופים 3
"תודה המסע כיסופים היה יום ממש מרגש וזה באמת עורר בנו משהו. עוד מיום הטקס שהיה באולפנה ובמיוחד היום, הבנה מה היה ואיזו רוח גדולה היתה בהם וכמה עצב על החיסרון ולמה, למה היה צריך את הגרוש????? הלואי שנזכה להיות ראויים לחזור לשם , לגור שם, ממש הייתי רוצה לגור שם! היה גם ממש כיף בהופעות ובהרקדה, תודה על ההשקעה!"
מסע כיסופים 3
מסע כיסופים 2
"תודה גדולה לכל המארגנים!!!! הבנות חזרו מאושרות!!!"
מסע כיסופים 2
מסע כיסופים 1
"הרב גדעון יישר כח על המסע כיסופים, קבלנו תגובות מעולות מהצוות שהשתתף!"
מסע כיסופים 1
מסע כיסופים
"בסיומו של יום עמוס ומשמעותי, חייבת לפרגן למארגנים, שהמסע היה מתוקתק מאוד, הגענו לכל תחנה והיו נציגים שחיכו והפנו אותנו לתחנה הרלוונטית שלנו, ולתחנה הבאה, הורגש שיש מענה בשטח. הלו"ז היה מאוורר מה שאיפשר לחוות את המסע ולא לדאוג לרוץ מתחנה לתחנה. הבנות נהנו ממגוון תחנות כך שכל אחת להתחבר. השיחה של הרב גדעון עם התלמידות גם משמעותית, ובעיקר מאפשרת לתלמידות להסתכל קדימה ואיך זה נוגע אלינו, אליהן."
מסע כיסופים
מסע כיסופים ראש צורים
"היה מדהים, תודה רבה הבנות נהנו מאוד להיות חלק ממשהו גדול. ולזדהות עם הערכים של ההתיישבות.ולבטא את מקומם שם. תודה עלו והצליחו ראש צורים"
מסע כיסופים ראש צורים