צרו קשר
לפרטים והרשמה
select

אלפון תושבים
חיפוש לפי:
ניר עקיבא
קהילת מקור: כפר דרום
מזכירות: 08-6847781
דוא"ל: 1kfardarom@gmail.com
רכזת קהילה: ליאל אגמון 0508221164
לאחר ישיבות אין קץ עם כל גורמי הממשלה הרלוונטיים, הבטחות ללא כיסוי וסיורי שטח במקומות רבים שהסתיימו ללא תוצאה, נראה שהפעם זה קורה. בשעה טובה חברי כפר דרום יזכו לרדת מהמגדלים הגבוהים באשקלון, אליהם הועברו מהמלון בבאר-שבע, ויחזרו לחיות קרוב יותר לקרקע כפי שחיו בעבר. וזה יקרה בניר עקיבא.

עוז קדמון מספר לנו באנחת רווחה כי התהליך היה ארוך ומפרך אך ב"ה החל. לדבריו יש כבר תב"ע מאושרת , ההסכם עם 18 משפחות נחתם, וכלי הקק"ל החלו לעבוד וליישר את השטח. לאחר שהכשרת השטח תסתיים יועברו למקום קראוילות אליהן תוכלנה המשפחות להכנס. ולאחר מכן יחלו בתהליך קידום בנית הבתים. גם תהליך השגת הקראוילות לא היה פשוט כלל ולדבריו לולא סיועה של החטיבה להתיישבות, ספק אם המעבר היה מתרחש. החבורה הזו שכבר עברה כל כך הרבה אינה אומרת נואש. עוז מספר על מבני הציבור שיוקמו במקום כמו בית כנסת ומבנה שישמש בית ספר, ועל גן שעשועים שבימים אלו כבר עוסקים בהתקנתו במקום. הוא מחייך ומוסיף כי כשהילדים יגיעו ויראו את מתקני השעשועים מחכים להם, זה יחבר אותם מהר יותר למקום החדש.

אמנם ,מוסיף עוז ,הדרך למנוחה והנחלה עוד ארוכה אך אנו מאמינים בני מאמינים שלא עוצרים באמצע תהליך.

יהי רצון שתזכה זו החבורה לישוב טוב במקומם החדש ולבנית בתי הקבע במהרה.
גלריית תמונות
אם הופרו זכויות יוצרים על ידי שימוש בתצלומים, קטעים אודיו-ויזאוליים ו\או אחרים באתר, ההפרה נעשתה בתום לב. נודה לכל מי שיודיע על טעותנו ונתקנה באופן מיידי.