צרו קשר
לפרטים והרשמה
select

אלפון תושבים
חיפוש לפי:
נצר חזני
הישוב: נצר חזני
קהילת מקור: נצר חזני
מזכירות: 08-6224635
דוא"ל: netzerkhila@gmail.com
רכזת הקהילה: אפרת אדרי
אתר אינטרנט ישובי: http://www.netzach.org.il/
קהילת נצר חזני קובעת יסודות!

קהילת נצר חזני המתגוררת כבר שנים ארוכות באתר הקרוילות בעין צורים מתחילה סוף סוף להתארגן לקראת בניה ומעבר לישוב הקבע בסמוך ליסודות.

השלב הראשון של התשתיות כבר מוכן ועומד ואפשר להתחיל לבנות את הבתים, חברי המושב עוסקים כיום בתכנון הבתים ומשפחה ראשונה החלה כבר ממש לבנות את הבית הראשון על אדמת הישוב החדש.

במושב יבנו בעז"ה כ-130 יחידות מתוכם 40 משפחות חקלאיות ושאר המשפחות תושבים ובני המושב על ילדיהם.

בימים אלו החלה החטיבה להתישבות לבצע את עבודות התשתית לחלקות החקלאיות של חברי המושב הממוקמים בסמוך למושב, והמטרה, לקראת חורף תשע"ב להתחיל ולעבד את השטחים החקלאיים.


גלריית תמונות

כמו כל קהילות הגוש בזבזנו חמש שנים מיותרות מחיינו במשא ומתן ארוך איטי ומיגע על הקמת המושב, אומר אביאל טוקר, ולצערי עד היום לא נפתרו כל הסוגיות.

בתקופה זו, למדנו להכיר את קצב העבודה האיטי במשרדים הממשלתיים השונים ואת היועצים המשפטיים השונים שצצים וקופצים בכל פעם שבטעות נראה פתרון באופק, אנו שואלים את עצמנו שוב ושוב היכן היו צדקנים אלו בימי הגרוש.

אך כמו שאומר ד"ר סודי "את הרוח אי אפשר לגרש במקל" וחברי הקהילה מצפים ומתכוננים לבניית הבתים ולמעבר יחד כל הקהילה כולה לישוב הקבע ולהתחיל שוב לעבוד את האדמה ולהקים מחדש בית של קבע בארץ ישראל! 


אם הופרו זכויות יוצרים על ידי שימוש בתצלומים, קטעים אודיו-ויזאוליים ו\או אחרים באתר, ההפרה נעשתה בתום לב. נודה לכל מי שיודיע על טעותנו ונתקנה באופן מיידי.