צרו קשר
לפרטים והרשמה
select

אלפון תושבים
חיפוש לפי:
בני דקלים
הישוב: בני דקלים
קהילת מקור: נווה דקלים
מזכירות: 08-8583602
דוא"ל: n.dkalim@gmail.com
רכזת קהילה: עידית קאפח 0545684938

אתר אינטרנט ישובי: www.gkehila.co.il/bnei-dkalim
הגבעה במזרח לכיש, שעד לפני שנה היתה נראית כמו שאר הגבעות, לבשה מראה אחר. עבודות תשתית נרחבות נעשו במקום על מנת לאפשר בניית ישוב חדש לעקורי נווה דקלים ולמשפחות רבות שהביעו את רצונן להצטרף לקהילה מיוחדת זו.

בשלב הראשון הוכשרו 153 מגרשים, לבנית הבתים ולמבני הציבור והעבודות עומדות לפני סיום

כביש הגישה כבר נסלל באספלט , וכך גם כל הכבישים בתוך השכונה הראשונה, הונחו אבני שפה ,ולכל מגרש הועמד "פילר" והוא חובר לכל התשתיות הנדרשות.

המגרשים ממתינים כתושבים עצמם להתחלת הבניה. כפי שעשו קהילות נוספות, גם בבני דקלים מציעה המזכירות לתושבים אפשרות בבניה משותפת.


גלריית תמונות
הדבר יאפשר לתושבים הגרים כרגע במגורים זמניים מרוחקים מישוב הקבע, קלות יחסית בבנית הבית – אומר לנו שמוליק בדיחי המזכיר, הפיקוח, השמירה והמעקב היום-יומי אחר הבניה יעשה במשותף והדבר יכול להקל על המשפחות.

צוות מיוחד עסק בתכנון הבניה המשותפת, גובשו הדגמים, והוצעו לציבור בכנס שיוחד לנושא זה. אנו מאוד מקוים שלקראת החגים נוכל להתחיל בבניית הבתים. 

גם במבני הציבור כבר עוסקים בבני דקלים, נבחרו אדריכלים לתכנון בתי הכנסת מעונות - היום, גני ילדים ומועדון. בעז"ה מתוכננים לקום גם בתי ספר לבנים ולבנות, אולפנה ,וישיבה .

אנו מצטרפים לממתינים ומקווים ששנת תשע"א תהיה שנת בניה פרטית וציבורית בבני דקלים. 


אם הופרו זכויות יוצרים על ידי שימוש בתצלומים, קטעים אודיו-ויזאוליים ו\או אחרים באתר, ההפרה נעשתה בתום לב. נודה לכל מי שיודיע על טעותנו ונתקנה באופן מיידי.