צרו קשר
לפרטים והרשמה
select

אלפון תושבים
חיפוש לפי:
באר גנים
קהילות מקור: בדולח, גדיד, גן אור, נצר חזני, מורג, רפיח ים, ניסנית

מזכירות: 08-6842164
דוא"ל: nitsanim@gmail.com

אתר אינטרנט: http://beerganim.co.il

רכזי קהילות:
גדיד: אלי בן נעים 0542240860
בדולח: לילך בן חמו 0545684387
נצר חזני: מלכה מרדכי 0545684222
ניסנית : אביאל אליעז 0503335660
"באר גנים" / פרוייקט ניצנים

(בדולח, אלי סיני, רפיח ים – גדיד, גן אור, נצר חזני, ניסנית, נווה דקלים, מורג)

"כשהיו חונים במדבר הייתה הבאר מעלה על גנים מיני בשמים והיו נשי ישראל לוקטות מהם ועושים מהם בשמים, שנאמר: נרד וכרכום, קנה וקינמון. כל אלה מהיכן? מבאר מים חיים"

(יק"ש שה"ש ד')


באר גנים, זהו שמה של העמותה ליישוב מחדש במרחב ניצנים אשר חרתה על דגלה " יחד נקים את הגוש מחדש " – זה חזוננו ולאורו נפעל ונלך.

כיצד נולד השם המיוחד הזה?
מאחר והישוב מוקם ממגוון תושבים מכלל הישובים.מוטיב זה עמד גם בפני ועדת השמות היישובית אשר ברוב קולות בחרה את השם באר גנים, המשמעות של אפשרות בחירה בשם המורכב מראשי תיבות של כל היישובים דיברה אל רבים . שם שיש בו פשטות , רעננות, באר, מים, גנים חיים חדשים וצמיחה.

הישוב יהיה בעז"ה ישוב אחד הבנוי מאשכולות אשכולות., ובמרכז יוקמו מבני הציבור המשותפים כגון מתנ"ס, אולם ספורט ובית ספר.

בנית בתי הקבע:
היה לנו חזון של אחדות, ריכזנו כוחות והתארגנו לבניה משותפת מתוך אמונה כי הליכה משותפת של קבוצה גדולה טומנת בחובה כוח ועצמה להשיג מספר מטרות ויעדים בכל הנוגע לתהליך הבניה על כל היבטיו. ומעל לכול " קהילה בונה יחד ומתחילה חיים חדשים יחד !" 91 משפחות נרשמו לבניה המשותפת, ונמצאות בהליכים מתקדמים לקבלת היתרי בניה.

מבני ציבור:
בתי כנסת, מועדונים יישוביים, מקוואות, מעון יום, לכל המבנים הללו ניתן אור ירוק לתכנון מלא והביצוע יהיה מודולארי בשלבים בהתאם לתקציב בכל "אשכול" ו"אשכול".
גלריית תמונות
אם הופרו זכויות יוצרים על ידי שימוש בתצלומים, קטעים אודיו-ויזאוליים ו\או אחרים באתר, ההפרה נעשתה בתום לב. נודה לכל מי שיודיע על טעותנו ונתקנה באופן מיידי.