כתבות המרכז
אסרו חג במרכז קטיף
בואו לבקר במרכז קטיף באסרו חג שבועות!
כנס שומרון החמישי!
12/04/15 ביום המימונה יערך כנס שומרון החמישי בשבי שומרון!
תחרות עיצוב כרזות לקראת ציון יום השנה ה-10 לעקירת יישובי גוש קטיף וצפון השומרון
מרכז קטיף יוצא בתחרות עיצוב כרזות לקראת יום השנה העשירי לעקירה מגוש קטיף וצפון השומרון ואתם מוזמנים להשתתף ואולי גם לזכות! היכנסו למכרזים כדי לצפות בתקנון התחרות.
בואו לטייל בשומרון - כנס שומרון החמישי!
12/04/15 ביום המימונה יערך כנס שומרון החמישי בשבי שומרון! מרכז סיור ולימוד שומרון ומרכז קטיף מזמינים אתכם לכנס בנושא השומרון בעת החדשה - הרצאות וטיולים חווייתיים לכל המשפחה!
ערוץ 7 - מנהיגות תנועת בני עקיבא הגיעה ליום הכנה לוועידה הארצית של התנועה במרכז קטיף
מנהיגות תנועת בני עקיבא הגיעה למרכז קטיף ליום הכנה לוועידה הארצית של התנועה שתתקיים בפסח. במסגרת היום ביקרו חברי ההנהגה במרכז המבקרים ושמעו את סיפורם האישי של המדריכים תושבי הגוש.
ועידת בני עקיבא במרכז קטיף
השנה בחרו לקיים את ועידת בני עקיבא במרכז קטיף שבניצן לציון 10 שנים לעקירת התושבים וחורבן היישובים. באדיבות ערוץ 7
ביקור נציגי סיעת 'יחד' בראשות ח"כ אלי ישי במרכז קטיף בניצן - סיקור ערוץ 7
יו"ר תנועת יחד, ח"כ אלי ישי, ערך אתמול (שלישי) סיור עם מועמדי מפלגת "יחד" במרכז ההנצחה לגוש קטיף בישוב ניצן. "במהלך הביקור אמר ישי כי "כל נער במדינת ישראל צריך להגיע למרכז ההנצחה של גוש קטיף ולראות בעיניים את האסון הנורא הזה".
לזכרו של איש יקר - ח"כ אורי אורבך ז"ל
בשבוע שעבר נפרד עם ישראל מח"כ אורי אורבך - איש פעלים שבדרך כלל גרם לאנשים לחייך. לפני כ-10 שנים, בימי העקירה מגוש קטיף, הוא כתב 2 שירים העוסקים במצב. לא הייתה עין שקראה את השירים ונשארה יבשה.
תחומי החיים בגוש קטיף
מרכז קטיף להנצחת מורשת גוש קטיף וצפון השומרון
אם הופרו זכויות יוצרים על ידי שימוש בתצלומים, קטעים אודיו-ויזאוליים ו\או אחרים באתר, ההפרה נעשתה בתום לב. נודה לכל מי שיודיע על טעותנו ונתקנה באופן מיידי.