כתבות המרכז
חנוכה תשע"ט
כמדי שנה, נקיים את חגיגת האור השנתית במרכז קטיף בניצן! בתכנית סיורים והפעלות, סרטונים והצגות, הכנת לביבות ופינת יצירה מחומרים ממוחזרים! הצטרפו אלינו גם הפעם לחגיגה מוארת בעקבות ההתיישבות בחבל עזה!
קורס סיורים חצי שנתי בשיתוף עם מדרשת הדרום
בואו לגלות את חבל עזה! מרכז קטיף בשיתוף עם מדרשת הדרום משיקים קורס סיורים חצי שנתי להעמקת ההיכרות עם חבל עזה וההיסטוריה המאפיינת אותו! הירשמו עכשיו!
מרכז קטיף מחפש אותך!
מרכז קטיף בשיתוף עם מרכז רבין ודרך שירה בנקי מוביל פרוייקט ייחודי בנושא 'ניהול מחלוקת בחברה הישראלית' - חושבים שיש לכם מה לתרום? הצטרפו אלינו עוד היום!
תכנית בר/ בת מצווה עם מרכז קטיף
השנה נציין 13 שנים לעקירת יישובי גוש קטיף וצפון השומרון, בדומה לאשתקד עם בנות המצווה, חוגגים השנה ילדים רבים שנולדו בתקופת העקירה את הגעתם למצוות. מרכז קטיף יזם תכנית לערב תוכן ערכי ומשמעותי עבור מי שמעוניינים לציין את המאורע המיוחד בדרך קצת שונה ללמוד וללמד, לחזק ולהתחזק ולקחת דוגמה מסיפורם של אנשי גוש קטיף וצפון השומרון לתקומה והתחדשות מתוך משבר וצמיחה!
תחומי החיים בגוש קטיף
מרכז קטיף להנצחת מורשת גוש קטיף וצפון השומרון
אם הופרו זכויות יוצרים על ידי שימוש בתצלומים, קטעים אודיו-ויזאוליים ו\או אחרים באתר, ההפרה נעשתה בתום לב. נודה לכל מי שיודיע על טעותנו ונתקנה באופן מיידי.